59,95€
Γυναικεία τσάντα ώμου από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά έχει φόδρα, θήκες και τσέπη που κλείνει. Διαθέτει αποσπώμενο λουράκι και ρυθμιζόμενο ιμάντα ώμου. Κλείνει με φερμουάρ.
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
|---|---|
| Σύνθεση υλικού | 100% PU |
| Πλάτος | 14cm |
| Μήκος | 36cm |
| Ύψος | 33cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |





| Χρώματα | ΚΑΜΗΛΟ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |