Γυναικείο βραδινό τσαντάκι με μεταλλιζέ όψη, από τεχνόδερμα. Διαθέτει αλυσίδα και κλείνει με αόρατο κούμπωμα. Εσωτερική φόδρα και θήκη με φερμουάρ
| Εμφάνισης Τσάντας | Μεταλλιζέ Όψη |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Θήκη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Αόρατο κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Βραδινό τσαντάκι |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Σύνθεση υλικού | 100% PU |
| Πλάτος | 7cm |
| Μήκος | 23cm |
| Ύψος | 14cm |
| Μέγεθος | Μικρή |





| Χρώματα | AΣΗΜΙ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |