59,95€
Γυναικεία χιαστί τσάντα με ξύλινο στρογγυλό χερούλι και διακοσμητικό φουλάρι, από συνθετικό δέρμα. Εσωτερικά είναι επενδυμένη με φόδρα και περιέχει τσέπη με φερμουάρ. Διαθέτει ρυθμιζoμενο ιμάντα για καλύτερο κράτημα. Κλείνει με καπάκι και μαγνητικό κούμπωμα.
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
|---|---|
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με μαγνήτη |
| Κράτημα Τσάντας | Με χερούλι,Ρυθμιζόμενο Λουράκι |
| Λουρί Τσάντας | Αποσπώμενο λουράκι |
| Τύπος Τσάντας | Χιαστί / ταχυδρόμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Ύφασμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 8cm |
| Μήκος | 23cm |
| Ύψος | 15cm |
| Μέγεθος | Μικρή |






| Χρώματα | ΜΠΛΕ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |