49,95€
Γυναικεία κροκό χιαστί τσάντα από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά είναι επενδυμένο με φόδρα και περιέχει θήκες και τσέπη που κλείνει με φερμουάρ. Διαθέτει ρυθμιζόμενο λουράκι και κλείνει με καπάκι και μαγνητικό κούμπωμα.
| Εμφάνισης Τσάντας | Κροκό |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερικές θήκες,Εσωτερική τσέπη με φερμουάρ |
| Κλείσιμο | Μαγνητικό κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Ρυθμιζόμενο Λουράκι |
| Τύπος Τσάντας | Χιαστί / ταχυδρόμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 9cm |
| Μήκος | 25cm |
| Ύψος | 15cm |
| Μέγεθος | Μικρή |




| Χρώματα | EKΡOY |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |