44,95€
Γυναικείο βραδινό τσαντάκι με χρυσές λεπτομέρειες από τεχνόδερμα. Διαθέτει χερούλι για άνετο κράτημα και κλείνει με πλαϊνό φερμουάρ. Εσωτερικά είναι φοδραρισμένη.
| Χρυσές λεπτομέρειες | |
| Κλείσιμο | Κλείσιμο με φερμουάρ |
|---|---|
| Κράτημα Τσάντας | Με χερούλι |
| Τύπος Τσάντας | Βραδινό τσαντάκι |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Σύνθεση υλικού | 100% PU |
| Πλάτος | 13cm |
| Μήκος | 18cm |
| Ύψος | 31cm |
| Μέγεθος | Μικρή |






| Χρώματα | EKΡOY |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |