49,95€
Γυναικεία βραδινή τσάντα με ξύλινο περίγραμμα, από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Κλείνει με αόρατο κούμπωμα και διαθέτει αποσπώμενη αλυσίδα για να κρατιέται και στον ώμο. Εσωτερικά είναι επενδυμένη με φόδρα και περιέχει και μια ανοιχτή θήκη.
| Εμφάνισης Τσάντας | Με συνδυασμό υλικών |
|---|---|
| Κλείσιμο | Αόρατο κούμπωμα |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Βραδινό τσαντάκι |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Σύνθεση υλικού | 100% PU |
| Πλάτος | 7cm |
| Μήκος | 23cm |
| Ύψος | 15cm |
| Μέγεθος | Μικρή |





| Χρώματα | ΜΠΕΖ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |