59,95€
Γυναικεία τσάντα ώμου με κροκό σχέδιο, από τεχνόδερμα υψηλής ποιότητας. Εσωτερικά διαθέτει μία κεντρική θέση που κλείνει με φερμουάρ και δύο ανοιχτές. Με ρυθμιζόμενη αλυσίδα. Ασφαλίζεται με καπάκι και χρυσό κούμπωμα.
| Εμφάνισης Τσάντας | Κροκό |
|---|---|
| Θήκες Τσάντας | Εσωτερική θήκη με φερμουάρ,Εσωτερικές θήκες |
| Κλείσιμο | Χρυσό κούμπωμα,Κλείσιμο με καπάκι |
| Κράτημα Τσάντας | Αλυσίδα |
| Τύπος Τσάντας | Τσάντα ώμου |
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα |
| Πλάτος | 7cm |
| Μήκος | 27cm |
| Ύψος | 19cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |






| Χρώματα | EKΡOY |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |