59,95€
Γυναικεία τσάντα χειρός με διπλά χερούλια από υψηλής ποιότητας τεχνόδερμα. Εσωτερικά είναι αρκετά ευρύχωρη και πλήρης φοδραρισμένη. Περιέχει ανοιχτές θήκες και μία τσέπη που κλείνει με φερμουάρ. Ασφαλίζεται με φερμουάρ.
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
|---|---|
| Σύνθεση υλικού | 100% PU |
| Πλάτος | 16cm |
| Μήκος | 44cm |
| Ύψος | 35cm |
| Μέγεθος | Μεγάλη |





| Χρώματα | ΜΑΥΡΟ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |