49,95€
Γυναικείο σακίδιο πλάτης από συνθετικό δέρμα. Εσωτερικά περιέχει φόδρα, θήκες και τσέπη με φερμουάρ. Εξωτερικά διαθέτει μπροστινή τσέπη που κλείνει. Ασφαλίζεται με διπλό φερμουάρ.
| Τύπος Τσάντας | Σακίδιο |
|---|---|
| Υλικό τσάντας | Συνθετικό δέρμα,Φόδρα |
| Πλάτος | 11cm |
| Μήκος | 24cm |
| Ύψος | 30cm |
| Μέγεθος | Μεσαία |






| Χρώματα | ΚΑΜΗΛΟ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AXEL |